Naše logo - kliknutím se přesunete na úvodní stranu. Areál Tenis Rožnov se nacházejí v prostorách Rožnovského parku a sousedí s Valašským muzeem v přírode.K dispozici máme 5 dvorců vynikající kvality.Hraje se u nás velice oblíbená sezóní záležitost nazvaná Rožnovský Žebříček.Pořádáme několik akci a turnajů pro amatérské tenisty a tenistky.Účást na akcích bývá veliká a účastní se i hráči z jiných měst. Vše se po turnajích oslavuje dobrým pitím a širokým sortimentem v našem občerstvení. Můj e-mail je tumi@tumi.cz, pokud máte nějaký dotaz kontaktujte mě prosím.

Žebříčkové a amatérské turnaje 2004

 

V sobotu 14. srpna proběhl 4. žebříčkový turnaj našeho klubu. Zúčastnilo se 24 hráčů, kteří byli nasazeni do čtyř šestičlenných skupin, z kterých vždy dva nejlepší postoupili do vyřazovacích bojů. Poprvé v dějinách žebříčkových turnajů nepřálo účastníkům počasí, což způsobilo mírnou nervozitu některých aktérů turnaje a pořadatele donutilo k úvaze položit-li hlavu na špalek a složit funkci. Slibuji však, že tuto sezónu (ač k něčí nelibosti) dotáhnu do konce.Samotný turnaj se dohrával až v neděli bez větších překvapení. Na turnaji získali body: Opálka 61, Mach 41, Krkoška 26, Macura Z. 23, Šmajstrla 13, Turza 13, Fiurášek R. 13, Capík 13, Pechal 13, Vlach 10, Žárský 10, Kiss 7, Maléř 7, Děcký 7, Vlachová 7, Macura J. 7, Macura R. 7, Mořkovský 4, Maléřová 4, Goláň 4, Valchař 1, Valigura 1, Smetaník 1, Mikulenka 1.

Autor článku: Jiří Maléř     Vzpomínka na kamaráda
V neděli 18.7. proběhl na rožnovských tenisových kurtech v parku 1. ročník Memoriálu Tomáše Bartoně ve čtyřhrách neregistrovaných mužů a žen. Uctít památku tragicky zesnulého kamaráda se sešlo celkem 25 párů mužů a 7 páru žen. Za úmorných teplot mohla spousta návštěvníků vidět opravdu kvalitní tenis v provedení amatérských hráčů z různých koutů Moravy. Po celodenních bojích v základních skupinách, vyřazovací části, dospěli k vyvrcholení turnaje, finálovému souboji dvojice domácích hráčů Valigura, Maléř a novojičínský pár Hübl,Urban. Téměř zaplněné tribuny centrálního dvorce nešetřily potleskem pro všechny aktéry finále, aby nakonec vzdaly hold hostující dvojici, která zvítězila 7:5.
V soutěži žen si způsobem start-cíl (to značí bez jediné porážky) vybojovaly prvenství domácí Maléřová s Bambuškovou, když v rozhodujícím zápase přehrály rožnovskovigantický pár Witassková, Porubská poměrem 6:0.
Autor článku: Jiří Maléř     


Aktuality/Úvodní strana
Akce a Turnaje - rozpis
Zázemí
Občerstvení
Ceny za pronájem dvorců
Kontakty na nás
Vzkazník - Návštěvní kniha
Legendy/Legendky - Top 10 Muži/Ženy
Pořadí Rožnovského žebříčku
Žebříčkové a amaterské turnaje
Info o zápasech žebříčku
Info o hráčích žebříčku
Fotky z turnajů a akcí
Archiv výsledků minulých sezónPrávě on-line:
Celkem návštěv:
Cztenis - oficiální stránky českého tenisového svazu.
Prosíme o propagaci pomoci tohoto bannerku. Klikněte na něj pro více informací. Děkujeme!
Kosmetický salon N E F E R T I T I v R.p.R. Čištění pleti, masáže, epilace, masky, vizáž a další. Těším se na vaší návštěvu.